Seniorsko PH u dizanju utega -Mara Kučan brončana!

Seniorsko PH u dizanju utega

Mara Kučan brončana!

Zagreb 19.i20.06.2021.

U Zagrebu, 19. i 20.06. 2021. godine održano je pojedinačno prvenstvo RH za seniore i seniorke. Na prvenstvu su učestvovali natjecatelji i natjecateljke iz sljedećih klubova: Vukovar – Vukovar, Slavonija – Osijek, Metalac – Zagreb, Osijek – Osijek, Split – Split, Kaštela – Kaštela, Solin – Solin i Kvarner – Rijeka.

Riječka ekipa pod vodstvom trenera Slobodana Čegara ostvarila je sljedeći uspjeh:

U ženskoj konkurenciji veteranka Kvarnera Mara Kučan, u kategoriji do 59 kg osvojila je brončanu medalju koja je postigla sljedeće rezultate:
  1. trzaj 41 kg, treće mjesto,
  2. izbačaj 49 kg, treće mjesto,
  3. olimpijski biatlon 90 kg, treće mjesto.
Od ostalih članova treba istaknuti nastup u muškoj konkurenciji gdje su nastupili članovi Kvarnera Leo Lazar u kategoriji do 81 kg, koji je u disciplini olimpijski biatlon 153 kg osvojio sedmo mjesto.
U kategoriji do 89 kg Karlo Klasan u disciplini olimpijski biatlon 245 kg, osvojio je četvrto mjesto.
Siniša Miljević u kategoriji do 96 kg, u disciplini olimpijski biatlon 180 kg, osvojio je šesto mjesto.