Vijesti iz klubova

Boksački klub Rijeka nastupio na 2. kolu ekipnog prvenstva Hrvatske

U subotu, 11. svibnja u Sesvetama održano je 2. kolo ekipnog prvenstva Hrvatske. Boksački klub Rijeka nastupio je sa 5 boksača.

Mlađi kadet, Matej Uremović u kategoriji 56 kg pobjedio je na bodove Ivana Šegrta iz BK Sesvete. Kadet, Leo Cvetković u kategoriji 66 kg bio je bolji od natjecatelja Tomljanovića člana BK Graciono. Junior, Durum Oraca, 69 kilograma bio je slobodan u ovom kolu.

Seniori:

69 kg – Tomislav Babić na bodove pobjedio je Martina Garaja člana BK Petar Zrinski,
75 kg – Mario Vuletić izgubio je od Petra Ćurića iz BK Delnica
91 kg – Alen Babić dobio je na bodove svog protivnika Darka Pirca iz BK Delnice.

Boksački klub Rijeka u 2. kolu u ukupnom poretku sa 16 osvojenih bodova bio je druga a po uzrasnim kategorijama osvojio je: mlađi kadeti 2.mjesto- 3 boda , kadeti 3.mjesto 3 boda, juniori 5.mjesto 1 osvojeni bod i seniori 1. mjesto sa 9 bodova.