Vijesti iz klubova

3 zlata na prvom vanjskom streličarskom turniru sezone 2019

Prvi ovosezonski vanjski turnir u organizaciji SK Sesvete održan je na terenu NK Brcko. Predstavnici SK Rijeka nastupili su u stilu zakrivljenog luka u kategorijama seniora,  kadetkinja u te djece do 14 i 12 godina.

Vega Valentinu Vukić po prvi puta nastupila je u kategoriji djevojčica do 14 godina te pobijedila sa rezultatom 611 krugova.

Mika Radović pobijedila je na svom prvom vanjskom turniru u kategoriji djevojčica do 12 godina.

Riječke kadetkinje zauzele su sva mjesta na pobjedničkom postolju. Pobijedila je Erika Raimund sa osobnim rekordom od 590 krugova. Druga je bila Paula Močinić ispred Laure Haramije na trećem mjestu.