Vijesti iz klubova

Reprezentacija(U18) i (U23) osvojila 4 medalje na Svjetskom prvenstvu u Monte Carlu

bocari

Hrvatski boćari do 23 godine osvojili su dvije zlatne i jednu srebrnu medalju na Svjetskom prvenstvu održanom u Monte Carlu, a boćarski reprezentativci do 18 završili su natjecanje s jednom brončanom medaljom. Bruno Kraljić je apsolutni junak prvenstva sa dva zlata osvojena u brzinskom izbijanju te u štafeti sa Marinom Ćubelom, dok je Pero Ćubela osvojio srebro u preciznom izbijanju. U kategoriji do 18 godina Načinović i Juričić osvojili su broncu u paru.

Medalje su osvojili:
1. Mjesto i ZLATNA MEDALJA – BRUNO KRALJIĆ (BK VARGON) – BRZINSKO IZBIJANJE
1. Mjesto i ZLATNA MEDALJA – BRUNO KRALJIĆ (BK Vargon ) i MARIN ĆUBELA (BK Zrinjevac) – ŠTAFETNO BRZINSKO IZBIJANJE
2. Mjesto i SREBRNA MEDALJA – PERO ĆUBELA (BK Zrinjevac) – PRECIZNO IZBIJANJE
3. Mjesto i BRONČANA MEDALJA – MATEO NAČINOVIĆ i  DARIO JURIČIĆ   (obojica BK Vargon) – PAR – KLASIČNO