Vijesti iz klubova

Dvoranski streličarski turnir Rijeka

Ovoga vikenda, u Subotu 17. 2. 2018 SK Rijeka je u suradnji sa Streličarskim savezom PGŽ organizirao streličarski dvoranski turnir WA 2x18m Rijeka otvoreno. Turnir je održan u prekrasnom abijentu Atletske dvorane na Kantridi. U sklopu turnira održano je i Streličarsko dvoransko prvenstvo PGŽ. Na dobro posjećenom turniru nastupilo je 110 streličara iz Hrvatske i Slovenije.

9 Mitrović Velibor Seniori OL

Uspješan nastup na domaćem turniru riječki streličari zaokružili su sa 5 osvojenih odličja.

Paula Močinić je sa 533 kruga pobijedila u kategoriji kadetkinja.

Vega Valentina Vukić je sa 492 kruga pobijedila u kategoriji djevojčica do 12 godina.

Reljac Bartol je sa osobnim rekordom od 444 kruga osvojio srebrnu medalju u kategoriji dječaka do 12 godina.

U seniorskoj konkurenciji Velibor Mitrović je sa 540 krugova osvojio srebro dok je Dorjan Močinić sa 533 kruga bio brončani.