Vijesti iz klubova

Dva zlata za Ivana Vujevića

Domaćin prvenstva Hrvatske za mlađe juniore i juniorke održanom 31.01.2015 u atletskoj dvorani na Kantridi bio je atletski klub “ Kvarner“
čiji atletičari su potvrdili dobru formu i kvalitetu u juniorskom uzrastu.
U dvoranskom prvenstvu Hrvatske nastupalo je 19 klubova iz cijele Hrvatske sa 132 natjecatelja.
Odličan rezultat postigao je Ivan Vujević osvojivši dva zlata u disciplinama 60 m 7.09 i skoku u dalj 7,26 čime je ispunio normu za svjetsko prvenstvo za mlađe juniore.
Vlasnik zlatnog odličja je i Noah Luca Matacun u skoku u vis 1,93.
Romano Polić u disciplini 60m prepone osvojio je srebro sa rezultatom 8,47 i četvrto mjesto na 60 m.
Od ostalih atletičara nastupali su Andrej Škerjanc 60 m,Vito Boca skok u dalj i Erik Sluga u troskoku.
U ženskoj kategoriji zlatnu medalju osvojila je Petra Gojak u skoku u dalj 5,65 i četvrto mjesto na 60 m.
Od naših atletičarki nastupale su još Klara Barnjak 60 m, Luana Bobanović troskok i Nea Bagarić u bacanju kugle.

Iduće natjecanje na rasporedu je u nedjelju 8.02.2105 u atletskoj dvorani na Kantridi sa početkom u 14 sati.