Vijesti iz klubova

12.MEĐUNARODNI JUDO TURNIR SVETI VID

Ovogodišnji 12. međunarodni judo turnir Sveti vid, održan povodom proslave dana zaštitnika našeg grada, 13. Lipnja 2015.godine u Dvorani mladosti, okupio je 436 natjecatelja iz 38 klubova. Nastupili su predstavnici Slovenije, Mađarske, BiH, Crne gore, Srbije, Ukrajine, Latvije, Libije i Hrvatske.

U odličnoj atmosferi i organizaciji prikazane su atraktivne borbe a brojna publika mogla je uživati gledajući borbe u svim uzrastima od dječaka do seniora i veterana.

REZULTATI JK“RIJEKA“:

RB

IME I PREZIME

UZRAST

KATEGORIJA

PLASMAN

  1. 1.

HELENA STANIŠIĆ

U10

-32KG

1.MJESTO

  1. 2.

LUCIJA GROZDANIĆ

U10

-32KG

2.MJESTO

  1. 3.

NIKO VUČETIĆ

U10

-34KG

3.MJESTO

  1. 4.

LUKA FRANULOVIĆ

U10

-38KG

3.MJESTO

  1. 5.

VEDRAN ŠAPONJA

U10

-42KG

3.MJESTO

  1. 6.

ARZON MARINO

U10

-42KG

3.MJESTO

  1. 7.

KATARINA MIKLIĆ

U12

-36KG

2.MJESTO

  1. 8.

KATIA PETRA MILDE

U12

-40KG

3.MJESTO

  1. 9.

MARKO DROZDEK

U12

-46KG

3.MJESTO

  1. 10.

LOVRO BILIĆ

U12

-50KG

3.MJESTO

  1. 11.

MARIN GROZDANIĆ

U12

-55KG

3.MJESTO

  1. 12.

LOVRO FILIPOVIĆ

U12

+55KG

2.MJESTO

  1. 13.

LEONARDA ADŽIĆ

U14

-32KG

3.MJESTO

  1. 14.

KLARA MURA

U14

-44KG

2.MJESTO

  1. 15.

ENA BRKIĆ

U14

-52KG

3.MJESTO

  1. 16.

LUKA VILJUŠIĆ

U12

-38KG

3.MJESTO

  1. 17.

AYLA BLAŽEVIĆ

U14

-63KG

3.MJESTO

  1. 18.

BORNA ROŠIĆ

U14

-50KG

3.MJESTO

  1. 19.

ANTONIO ZDUNIĆ

U16

-42KG

2.MJESTO

  1. 20.

DINO ŠUŠNIĆ

U16

-55KG

3.MJESTO

  1. 21.

SABINA FETIĆ

U16

-70KG

3.MJESTO

  1. 22.

LANA ŠINKO

U16

+70KG

2.MJESTO

  1. 23.

LINO BRKIĆ

SENIORI

-66KG

3.MJESTO

  1. 24.

GRGUR JAKOVIĆ

SENIORI

-73KG

2.MJESTO

  1. 25.

DENI URŠIČIĆ

SENIORI

-73KG

3.MJESTO

  1. 26.

RENATO BARIČEVAC

SENIORI

-81KG

3.MJESTO

  1. 27.

DARIO BAREŠIĆ

SENIORI

-100KG

3.MJESTO

  1. 28.

KENAN PALANGIĆ

SENIORI

+100KG

2.MJESTO

UKUPNI POREDAK EKIPA:

PLASMAN

JUDO KLUB

  1. 1.

JK“ISTARSKI BORAC“-PULA

  1. 2.

JK“ADAZI“-LATVIA

  1. 3.

JK“DINAMO“-PANČEVO

  1. 4.

JK“RIJEKA“

  1. 5.

JK“LIKA“-ZAGREB