Vijesti iz klubova

11. Međunarodni judo turnir Sveti Vid

 

11. međunarodni judo turnir Sveti vid, održan povodom proslave dana zaštitnika grada Rijeka, 08. lipnja 2014. godine u Dvorani mladosti okupio je 416 natjecatelja iz 38 klubova. Nastupili su predstavnici Slovenije, Mađarske, BiH, Crne gore, Srbije, Ukrajine, Rusije, Libije i Hrvatske.
U odličnoj atmosferi i organizaciji prikazane su atraktivne borbe a brojna publika mogla je uživati gledajući borbe u svim uzrastima od dječaka do seniora.

REZULTATI JK“RIJEKA“:

RB

IME I PREZIME

UZRAST

KATEGORIJA

PLASMAN

  1. 1.

MAURO KUMAR

U10

-27KG

2.MJESTO

  1. 2.

LEON ŠTAJDUHAR

U10

-34KG

3.MJESTO

  1. 3.

MAROJE FRAĆIN

U10

-46KG

2.MJESTO

  1. 4.

LOVRO FILIPOVIĆ

U10

-50KG

1.MJESTO

  1. 5.

HELENA STANIŠIĆ

U10

-28KG

1.MJESTO

  1. 6.

KATARINA MIKLIĆ

U10

-32KG

3.MJESTO

  1. 7.

KATIA PETRA MILDE

U10

-40KG

2.MJESTO

  1. 8.

LAURA MATAJA

U10

+44KG

1.MJESTO

  1. 9.

ANIKA LUKANOVIĆ

U10

+44KG

2.MJESTO

  1. 10.

LUKA VILJUŠIĆ

U12

-38KG

3.MJESTO

  1. 11.

LOVRO BILIĆ

U12

-42KG

3.MJESTO

  1. 12.

MARKO DROZDEK

U12

-42KG

3.MJESTO

  1. 13.

DANTE ROSANDA

U12

-50KG

3.MJESTO

  1. 14.

ANTONIO FUNARIĆ

U12

-55KG

2.MJESTO

  1. 15.

FILIP MAGLIĆ

U12

-55KG

3.MJESTO

  1. 16.

STRIBOR DEL VECHIO

U12

+55KG

3.MJESTO

  1. 17.

LARA ŠUŠNIĆ

U12

-28KG

3.MJESTO

  1. 18.

LUCIJA SKRAĆIĆ

U12

-44KG

3.MJESTO

  1. 19.

ENA BRKIĆ

U12

-52KG

3.MJESTO

  1. 20.

JAN ŠKRTIĆ

U14

-30KG

2.MJESTO

  1. 21.

ANTONIO ZDUNIĆ

U14

-34KG

2.MJESTO

  1. 22.

BORNA ROŠIĆ

U14

-46KG

3.MJESTO

  1. 23.

ADRIAN GRDINIĆ

U14

-50KG

3.MJESTO

  1. 24.

NIKO JURDANA

U14

-60KG

3.MJESTO

  1. 25.

LARA JEVTIĆ

U14

-44KG

2.MJESTO

  1. 26.

KATIA ŽUNIĆ

U14

-48KG

2.MJESTO

  1. 27.

IRIS ARAČI

U14

-48KG

3.MJESTO

  1. 28.

MIA MIRA RUKAVINA

U14

-52KG

1.MJESTO

  1. 29.

FETIĆ SABINA

U14

-57KG

2.MJESTO

  1. 30.

LARISA BUŠIĆ STILIN

U14

-57KG

3.MJESTO

  1. 31.

LANA ŠINKO

U14

+63KG

2.MJESTO

  1. 32.

DINO ŠUŠNIĆ

U16

-50KG

1.MJESTO

  1. 33.

DAMJAN JELENOVIĆ

U16

-60KG

1.MJESTO

  1. 34.

JIMMIE OWEN EDMONS

U16

-60KG

2.MJESTO

  1. 35.

ROBERTO BIBIĆ

U16

-66KG

3.MJESTO

  1. 36.

MATEO STANIĆ

U16

-81KG

2.MJESTO

  1. 37.

PATRIK RAPAIĆ

U16

+81KG

1.MJESTO

  1. 38.

LUCIJA GRBA

U16

-44KG

1.MJESTO

  1. 39.

LUCIJA ŽUNIĆ

U16

-52KG

3.MJESTO

  1. 40.

LINO BRKIĆ

U18

-66KG

2.MJESTO

  1. 41.

RENATO BARIČEVAC

U18

-73KG

3.MJESTO

  1. 42.

LOVRO DRAGOSLAVIĆ

U18

-81KG

3.MJESTO

  1. 43.

DENI URŠIČIĆ

SENIORI

-73KG

3.MJESTO

  1. 44.

ĐURO BANDA

SENIORI

-100KG

3.MJESTO

  1. 45.

IVONA JOVIČIĆ

SENIORKE

-70KG

3.MJESTO

UKUPNI POREDAK EKIPA:

PLASMAN

JUDO KLUB

BODOVI

  1. 1.

JK“RIJEKA“

207

  1. 2.

JK“ISTARSKI BORAC“-PULA

129

  1. 3.

JK“PUJANKE“SPLIT

102

  1. 4.

JK“DINAMO“-PANČEVO

98

  1. 5.

JK“MLADOST“-ZAGREB

65